Kurumsal

Ülkemizde kayda değer anlamda eksikliği bulunan Yapı Fiziği konunda uygun mimari çözümler üretmek amacıyla 2005 yılında kurulan firmamız, alanında tanınmış, uzman global bir çok markanın temsilciliği ile çatı ve cephe konusunda profesyonel çözümler üreten bir proje firmasıdır.
Projelerinde seçici yaklaşımı benimseyen, doğru ve kaliteli malzeme seçenekleri ile mimari anlayış ve yaklaşımı içeren bütünsellikle proje üreten kurumlar ile projelerimizin başından sonuna ve sonrasındaki desteğimize kadar olan tüm süreçlerde çözüm ortağı biçiminde çalışıyoruz.
Büyük projelere uygulama hizmeti veren Eksen Mimarlık, ithal ederek tedarik ettiği temsilcisi bulunduğu markaların ürünlerini çoğunlukla kendi projelerinde kullanmaktadır.
Eksen Mimarlık ve Uygulama Ltd. Şti. Aktürk Rapsodi Evleri, Şifa Suyu Konakları, Dumankaya Akdeniz Evleri, Sarıyer Park Evleri, Belkıs Konakları, Doğuşpark Evleri gibi büyük çaplı konut projelerinde odağı olan yapı fiziğine uygun çatı ve cephe konularında mimari çözümler üretmiştir.
 


Velux Çatı Penceresi Sistemleri Mağaza