Eksen Mimarlık Uygulama

Ülkemizde kayda değer anlamda eksikliği bulunan Yapı Fiziği konusunda uygun mimari çözümler, üretmek amacıyla 2006 yılında kurulan firmamız, alanında tanınmış, uzman global bir çok markanın temsilciliği ile çatı ve cephe konusunda profesyonel çözümler üreten bir proje uygulama firmasıdır.
 

Projelerinde seçici yaklaşımı benimseyen, doğru ve kaliteli malzeme seçenekleri ile mimari anlayış ve yaklaşımı içeren bütünsellikle proje üreten kurumlar ile projelerimizin başından sonuna ve sonrasındaki desteğimize kadar olan tüm süreçlerde çözüm ortağı biçiminde çalışıyoruz.
Büyük projelere uygulama hizmeti veren Eksen Mimarlık Uygulama İnş.San.ve Tic.Ltd.Şti, ithal ederek tedarik ettiği ve temsilcisi bulunduğu markaların ürünlerini çoğunlukla kendi projelerinde kullanmakla beraber satış hizmeti de vermektedir.
Eksen Mimarlık Uygulama İnş.San. ve Tic. Ltd. Şti. Aktürk Rapsodi Evleri, Şifa Suyu Konakları, Dumankaya Akdeniz Evleri, Sarıyer Park Evleri, Belkıs Konakları, Doğuşpark Evleri gibi büyük çaplı konut projelerinde odağı olan yapı fiziğine uygun çatı ve cephe konularında mimari çözümler üretmiştir.
 

Projelerimizi görmek için buradan devam edin.

Diğer Yazılar


Velux Çatı Penceresi Sistemleri Mağaza